Bu Giriş Paneli SeoDizayn Yönetim Paneline Sahip Kullanıcılarımız İçindir. 3 Kere Yanlış Girildiğinde Sistem İp Adresinizi Banlayabilir!

Seo Nedir

Seo Nedir

SEO ?

Şimdi Söze Seo Nedir Ne İşe Yarar Anlatmakla Başlamak İsterdim.. 

Ama Muhtemelen Bu Sayfaya Arama Motorlarından Birinden Ulaştınız Yani Aradığınız Şey Seo idi. Bu Yüzden Çokta Terimsel Olarak Anlatma Taraftarı Değilim..

Ama Kısaca Özetleyecek Olsak ; Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkmak İçin Yapılan Optimizasyon Çalışması Diyebiliriz.. 

Seo Konusunda Birçok Seo Firmasının Kafanızı Karıştırdığının Farkındayız. 

İç Seo, Dış Seo, Arama Motoru Kaydı, Hacklink, Backlink, PageRank, H1 Etiketi vs.. 

Bende Şimdi Size Bunlardan Bahsedecek Değilim.. 

Ben Size Sadece Şunu Anlatmak İstiyorum.. 

Neden Bunları Bilmek Zorundasınnız ?

SeoDizayn Olarak Biz Seo Konusunda Bunları Bilmenizin Bi Faydası Olmayacağı Görüşündeyiz. Zaten Müşterilerimize Bu Terimleri Öğretiyorsak Yada Öğrenmelerine Sebeb Oluyorsak Bizim Amacımız Ne ? 

Biz Neden Varız ??

SEO YAPTIRMAK

Seo Konusunda Seo Dizayn Olarak Sadece Müşterilerimizin Rahatını Düşünmekteyiz. 

Hiç Birşeyi Bilmek Zorunda Değilsiniz.. Ftp Nedir İç Seoda Neler Yapılır Bırakın Bunların Hepsini.

Siz Sadece Seo Yaptırmak İstediğiniz Anahtar Kelimelerinizi Doğru Seçin Sonrasını Bize Bırakın.

Biz Seo Dizayn Olarak Tüm İş Yükünüze Talibiz.

 

 

Peki..

Neden SEO

?

 

Aslında Bu Sorunun Cevabı Çok Basit.

Daha Çok Para ve Müşteri Kazanmak İçin.. 

Peki Doğru Taktik mi ? Neden adwords Değil ? Neden Sosyal Medya Değil ?

Aslında Bu Konuda Doğru Cevapta Seo nun Kalıcı Olması Diyebiliriz.. Maliyetini Kıyaslayacak Olursak da Adwords e Bir Senede Yatıracağınız Paranın 10 da 1 i.

Seo ya Bir Kereye Mahsus Para Verirsiniz ( ödeme planınıza göre değişiklik gösterebilir ) Ama Adwords e Her Ay Bi Ücret Yatırmanız Gerekmekte.. Yararı Yok mu ? Bizce Tabi ki Var. Ama Ücretsiz Olarak Paranız Bitene Kadar Değil Sürekli Orda Olmak Bizce Daha Mantıklı..

 

Serhat ŞAHİN.

Seo Nedir

 • Google Seo Nedir Google Seo Fiyatları Google Seonun Önemi Googleda Birinci Sayfada Çıkmak

  Google Seo

   Belkide Seo Çeşitleri Arasında En Çok Kullanılan ve En Çok Önem Verilen Google Seo dur. Peki Neden ? Çünkü İnternet Kullanıcılarının %90 ı Aramalarını Google da Yapıyorlar. Belkide Çok Daha Fazlası. Ayrıca Aramalara Verdiği Doğru Sonuçlar ile Google, Seo Konusunda Olmazsa Olmaz.. Hatta Sadece Google Seo Bile Yeterli Diyebiliriz. Web Site Sahiplerinin Çoğu %99 u Google Aramalarında Birinci Sayfada Çıkmak İstemekde.

  Google Seo Fiyatları

   Google Seo Denince Fiyatlama Çok Çok Farklı Şekillerde İlerleyebilmektedir. Seo Fiyatları Sayfamızdan Arama Motoru Optimizasyonu Fiyatlarını Görebilirsiniz. Ama Google İçin Değişken Nedir Onu Burda Anlatalım. Google Çok Doğrucu Arama Sonuçları Vermektedir. Bu Doğru Sonuçlarda Sitenin Arama Terimi ile Alakası Gibi Aynı Zamanda Sitenin Doğru Kendini Anlatıyor Olmasıda Önemli. Fiyatı ilk Etkileyen Kalem Bu Desek Yanlış Olmaz.

  Aynı Zamanda Sitenin Google da Çıkmasında En Büyük Engel Rakipleridir. Tek Siz Varsanız Zaten Çıkarsınız. Peki Rakipleriniz Neler Yapmış Bunları da İncelemek Gerekmekte. Rakiplerinizden Eksileriniz Neler Onların Fazlası Ne ?

  Sitenizin Yaşı da Google Seo Fiyatlandırmasında Önemli Kriterlerdendir. Domain Yaşı Ne Kadar Eskiyse İşlem O Kadar Kolay Olacaktır. Seo Fiyatıda O Kadar Uygun Olacaktır.

  Dmoz Kaydı. Dmoz Kaydı Olan Web Sayfaları Google Aramalarında Görüntülenmiyorsa Bilinki Sitenizde Bir Sorun Var. Dmoz da Yoksanız Siteniz Düzgün Olsa Bile Google Seo İçin Bişey Yapıldı Demek Yanlış Olacaktır.

  Google Seo Neden Gerekli

   İlk Açıklamamızda Zaten Söylemiştik İnternet Aramalarının Çoğunluğu Google Üzerinde Yapılmakta. Doğrucu Sonuçlar ile Google, Arama Motoru Klasmanında Birinci Sıraya Çoktan Oturdu. Teknolojik Hamleleri ile Sektörün Zirvesinden İnecek Gibide Görünmüyor.. İnmesini İstediğimizi de Söyleyemeyiz. Bu Nedenle Seo Konusunda En Önemli Arama Motoru Google.

  Googleda Birinci Sayfada Çıkmak

   Googleda 1. Sayfada Çıkmak Zaten Seo Dediğimiz Şeyin Temelini Oluşturmakta. Birinci Sayfada Çıkıyorsanız Telefonlarınız Çalar. 1. Sayfadaysanız Google da Yeni Müşteriler Kazanırsınız.

Sayfamız En Son 17/02/2016 Tarihinde Güncellendi.